To prywatna strona - nie jest powiązana z biurem sprzedaży, ani z inwestorem.

zebranie wspólnoty

Ruczaj Park
RS
Site Admin
Kontaktowanie:

zebranie wspólnoty

Postautor: RS » piątek 30 mar 2018, 14:14

na 6 dni przed spotkaniem, dostajemy informację o spotkaniu ; )

Szanowni Państwo, w załączeniu zaproszenie na zebranie sprawozdawcze WM RP.

Jeśli mają Państwo sugestie dotyczące spraw do poruszenia podczas zebrania, uprzejmie prosimy o przesłanie informacji w tym zakresie z wyprzedzeniem, na adres mailowy Zarządcy nieruchomości: agata.soltysik@inma.com.pl. Ułatwi to zachowanie porządku obrad i pozwoli na sprawne przeprowadzenie zebrania. Dziękujemy.

Z wyrazami szacunku

Zarządca nieruchomości.
Załączniki
WM_RP_Zaproszenie_na_zebranie_04.2018r..pdf
(5.65 MiB) Pobrany 34 razy

Adrian

Re: zebranie wspólnoty

Postautor: Adrian » piątek 30 mar 2018, 14:28

Szkoda że nie we wtorek 3 kwietnia... Z chęcią bym się wybrał ale niestety nie będzie nas w krk

pilniakdrm

Postautor: pilniakdrm » piątek 30 mar 2018, 19:44

Wg mnie to też trochę przesada ten termin poniżej tygodnia i to w takim okresie. O 20 tego dnia mam wizytę u lekarza, i mam we wtorek teraz przekładać?
Może jako wspólnota "zarządamy" zmiany terminu?
Teoretycznie to my jesteśmy tutaj pracodawcą firmy zarządzającej a nie na odwrót :p

mkow

Postautor: mkow » piątek 30 mar 2018, 20:14

Jestem za zmianą terminu i pilniak dobrze prawi.

pilniakdrm

Postautor: pilniakdrm » piątek 30 mar 2018, 23:20

To kto pisze do pani Agaty? Jakieś propozycje terminów?
Albo przynajmniej terminy które napewno wam nie odpowiadają?

Adrian

Postautor: Adrian » sobota 31 mar 2018, 08:32

Może poprowtu tydzien/dwa później?

pilniakdrm

Postautor: pilniakdrm » sobota 31 mar 2018, 12:06

Dla mnie okej

suchareek

Postautor: suchareek » środa 04 kwie 2018, 09:55

Zebranie ma się odbyć 05.04.2018 (czwartek). Na ostatniej stronie powyższego pisma załączony jest wzór pełnomocnictwa, gdzie data zebrania to 06.04.2018, gdzieś tu jest błąd...

RS
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: RS » środa 04 kwie 2018, 12:01

@suchareek: zapewne zła data w pełnomocnictwie : )

@all: rozumiem że termin czwartkowy pozostaje w mocy

KasiaT

Postautor: KasiaT » piątek 06 kwie 2018, 11:43

Czy jakaś dobra dusza mogłaby napisać jak przebiegło wczorajsze zebranie? Czy np są jakieś sensowne pomysły w sprawie miejsc parkingowych itp?

RS
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: RS » poniedziałek 09 kwie 2018, 11:57

uchwały zostały poddane pod głosowanie, jednak nie było wystarczającej liczby właścicieli więc odbędzie się dodatkowe głosowanie korespondencyjne.

nadwyżka finansowa ma być przeznaczona m.in. na monitoring, kładkę i kawałek chodnika.

zarządca ma przesłać szczegółowe rozliczenia dot. ogrzewania z powodu dużych rozbieżności pomiędzy licznikami w lokalach a licznikiem głównym - 20-30% (najprawdopodobniej jest to koszt ogrzewania klatek schodowych i straty).

w sprawie monitoringu wizyjnego - ma być, natomiast szczegóły (liczba kamer, architektura systemu oraz wykonawca) mają być jeszcze ustalone.

w sprawie miejsc postojowych - uchwała nie została poddana pod głosowanie, w tej chwili nie ma pomysłu na rozwiązanie. wzdłuż budynku 1A nie można wyznaczyć miejsc postojowych ponieważ znajowałyby się zbyt blisko okien (ustawa). w miejscu gdzie są miejsca dla inwalidów również nie mogą znaleźć się miejsca postojowe zwykłe z tego samego powodu. mieszkańcy chyba nie chcą przesuwać placu zabaw dla kilku miejsc postojowych.

przez drogę między budynkami 1 i 1A będą dojeżdzały pojazdy budowlane na działkę wymienioną w innym wątku, zarządca ma zadbać o to żeby w przypadku zniszczenia drogi ktoś był za to odpowiedzialny. to będzie też jedyna droga dojazdowa do tej wkrótce startującej budowy - myślę że to również powód dla którego nie są wyznaczone żadne miejsca postojowe - nie byłaby to już łatwo przejezna droga 'dwukierunkowa' ;-)

Wróć do „Aktualności”