To prywatna strona - nie jest powiązana z biurem sprzedaży, ani z inwestorem.

K&K Resort Sp. J. Marcin Kukla

Ruczaj Park
RS
Site Admin
Kontaktowanie:

K&K Resort Sp. J. Marcin Kukla

Postautor: RS » czwartek 13 kwie 2017, 12:11

Inwestor zainteresowany zmianami w budynku przy Lipińskiego 1 przesłał kolejne pismo zachęcające do głosowania - załączam do tego posta.

Czy ktoś zna nazwę/lokalizację restauracji prowadzonej przez pana Marcin Kukla?
Na odwrocie strony przewodniej możecie zapoznać się Państwo z wizualizacją Sali Konsumenta
przygotowaną na potrzeby jednej z naszych Inwestycji. Restauracja na osiedlu Ruczaj Park, ma
zachować podobny charakter stając się miejscem, w którym każdy z nas będzie mógł delektować się
specjałami kuchni polskiej oraz europejskiej przyrządzanymi przez najlepszych kucharzy.

Skoro te inwestycje są takie wspaniałe, to dlaczego nie wymieni ich z nazwy/adresu?
Mógłby chociaż załączyć prawdziwe zdjęcie, a nie jakąś wizualizację.
Obrazek
Jak dla mnie - żenada.
Załączniki
K&K_Resort_Sp.J._Marcin_Kukla_-_pismo_dot._głosowania_nad_uchwałą_1.2017.pdf
(376.46 KiB) Pobrany 86 razy

Adrian

Re: K&K Resort Sp. J. Marcin Kukla

Postautor: Adrian » środa 03 maja 2017, 19:41

Wiadomo czy przeszło?

kulinka

Postautor: kulinka » wtorek 16 maja 2017, 19:58

dzisiaj w rozmowie telefonicznej z p. Agata uzyskałam informację, że wstępnie przeszło, ale jeszcze dzisiaj będzie ponownie liczyć wszystkie głosy (podobno ok. 52% było za).

Adrian

Postautor: Adrian » czwartek 18 maja 2017, 17:38

Mam nadzieje że jednak nie przejdzie. Raż że lokal dostosowany do gastronomii można później sprzedać innej gastronomii (np. wódka i zakąski). Dwa że restauracja jednak pracuje wieczorami, gdy mieszkańcy szukają spokoju. Trzy nie jestem zwolennikiem zamieniania terenów zielonych na parking, bo możemy skończyć jak "głęboki ruczaj"

bilet_ulgowy

Postautor: bilet_ulgowy » niedziela 21 maja 2017, 17:16

Ta sprawa jest bardzo ważna dla przyszłości osiedla i otoczenia, więc powinno wg mnie zostać zorganizowane spotkanie wspólnoty z inwestorem i ponowne głosowanie ponieważ pojawia się coraz więcej wątpliwości.

RS
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: RS » piątek 09 cze 2017, 18:08

Uchwała 1/2017 została podjęta, ok. 52% głosów za, natomiast Kukla nie zdecydował się na zakup lokalu usługowego.

Dziwna sprawa ;)

Rozumiem, że w związku z tym zmiany nie zostaną wprowadzone dopóki nie znajdzie się nowy inwestor.

Wróć do „Aktualności”